Scroll Top
İÇMELER MAH. HURRİYET CAD. NO:10, MARMARİS 48700 TÜRKİYE

Hakkımızda

ECEM APART HOTEL

Konaklama ve Hizmet sektöründe bir marka olabilmek için çıktığımız yolda, Değerli kurucumuz Sayın Dr. Nevzat Bilal’ın bilgi, tecrübesinin ışığında mutlak misafir memnuniyetini sağlayabilmek için oluşturduğumuz politikalarla Yasal şartlar ve kendi şartlarımız çerçevesinde misafir memnuniyetini her şeyin üzerinde tutarak, tüm çalışanlarımız ile misafirlerimize kaliteli ve insan sağlığı için güvenli ürün ve hizmetler sunmak ve belirlenen hedefler doğrultusunda sürekli iyileştirme yaparak misafirlerimizin tekrar ülkemizi ve otelimizi tercih etmelerini sağlamak, kalite politikamız olarak belirledik. Her yaştan misafirimize mutlu, sağlıklı ve unutamayacakları tatil anıları yaşatmak için çok çalıştığımızı ve bunu misyon edindiğimizi…

Ecem Apart Otel’de kapılarımızdan giren her misafirin deneyimine önem verdiğimizi bu bağlamda her zamanki gibi sağlığınızın, güvenliğinizin ve konforunuzun vazgeçilmez ilkelerimiz olarak en başta olduğunu bilmenizi istiyoruz. Ecem Ailesi olarak sizleri her zaman aramızda görmekten mutluluk duyacağız. Keyifli tatiller dileriz.

Değerli Misafirlerimiz;

Öncelikle güvenli ve sağlıklı olmanızı temenni ediyor. Sizlere kucak dolusu selamlar ve sevgiler gönderiyoruz.

Kalite politikamız gereği misafir memnuniyetine verdiğimiz önem çerçevesinde Ecem Apart Otel’de kapılarımızdan giren her misafir ve aile üyesinin deneyimine önem veriyoruz bu bağlamda her zamanki gibi sağlığınız, güvenliğiniz ve konforunuz vazgeçilmez ilkemiz olarak en baştadır.

Yeni COVID-19’un (Coronavirus) neden olduğu etki ve değişiklikler ışığında, taviz vermeden tüm misafirlerimizin, sakinlerimizin ve çalışanlarımızın sağlığı ve güvenliği üzerinde gece gündüz odaklandığımızdan emin olmanızı sağlamak ve güvence vermek istiyoruz. Şüphesiz deneyimlerinizin kalite ve konforu, bizimle her konaklamada bildiğiniz, sevdiğiniz ve beklediğiniz standartlarımızdır .

Hızla gelişen COVID-19 (Coronavirus) durumu göz önüne alındığında, Ecem Apart Otel hijyen ve temizlik standartlarının yanı sıra misafirlerimizin ve personelimizin güvenliğini sağlamak için ek adımlar atıyor.

Ecem Apart Otel, Sağlık Bakanlığımızın, yerel sağlık otoritelerinin ve hatta Dünya Sağlık Örgütü (WHO) kurallarına uymak için prosedürler oluşturmuştur. Yayımlanan tüm standart önerileri kabul ediyoruz ve el ve solunum hijyeni ve güvenli gıda, uygulamalar da dahil olmak üzere bir dizi hastalığa maruz kalmayı ve bulaşmayı azaltmak için otoritenin düzenlemelerini ve tüm güncellemeleri titizlikle takip ediyoruz.

Bu kapsamda sizlere en güvenli hizmeti verebilmek adına altyapısını oluşturduğumuz ve Sağlık Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Muğla Valiliği İl Hıfzısıhha kurulu

kararlarında uygulamaya konulan yeni tedbirler olması durumunda güncellenmesini sağladığımız “ ECEM APART HOTEL TESİS İÇİ SALGIN TEDBİRLERİ  PLANI“ ve devamında gerekli tüm protokol ve prosedürleri resmi web adreslerimizden takip edebilirsiniz.

Tüm ekiplerimiz ve personelimiz mevcut durum ile ilgili eğitimleri periyodik olarak almakta ve en son rehberlik ve hijyen protokollerine bağlı kalmaktadır. Ecem Apart Otel’de meydana gelebilecek durumları ele almak için iyi eğitimli olduklarını ve yeteneklerine güvendiğimizi belirtmek istiyoruz.

Her birinizin güvenliğini sağlamak için bu durumu yakından izlemeye devam edeceğiz; bu iletişimi düzenli olarak güncellemeye devam edeceğiz. Bu arada 2021 ve 2022 yaz tatili için esnek bir iptal politikası ile henüz rezervasyon yaptırmamış misafirlerimize güvenilir tatil için bizimle irtibata geçmelerini önerebiliriz.

Ecem Apart Otel’de aileniz ve sevdikleriniz arasında çok güvenli ve sağlıklı bir konaklama geçirmeniz için elimizden gelenin en iyisini yapacağımıza dair söz veriyoruz.

Mevcut durum için anlayışlı olduğunuz için çok teşekkür ederiz, hepinizi tekrar otelimizde ağırlamak için sabırsızlanıyoruz.

O zamana kadar lütfen güvende olun, evde kalın ve sosyal mesafeyi koruyun ve bir maske takın.

Saygılarımla…

Ecem Apart Otel Tesis İçi Salgın Tedbir Planı