Scroll Top

GALERİ

Murat Yakar
İçmeler’de kalma ve 1 sokak zaman kalmak daha iyi bir Apart Hotel kalmak seçti olamazdı. Sadece dün geri döndü ve geri dönmek için sabırsızlanıyorum, Biz böyle rahat ve soğuk bir zaman geçirdim, Ömer, Edim ve Çalışanlar sizin için ekstra mil gitmek, konum tatil yapmak istediğiniz her şey, oda için ideal Her gün geniştir ve temizlenir. Otel personeli, odamızda çiçekler ve hoş bir dokunuş olan yıldönümümüz için bir şişe şarap ile dekore edilmiş bir odamızda bile özel bir sürpriz yaşadık. Bu otel kesinlikle tavsiye ederim. Geri çıkacaklar.
Mehmet Yakar

Great holiday and friendly hotel
Staying in Icmeler and staying 1st time I couldn’t chose to stay in a better Apart Hotel. Just returned yesterday and can’t wait to go back, We had such a relaxed and cold time, Omer, Edim and Staff go the extra mile for you, location is everything you want to do on holiday, the room is spacious and cleaned every day. We even had a special surprise in our room decorated with hotel staff, flowers in our room and a bottle of wine for our anniversary which was a nice touch. I would definitely recommend this hotel. They will be going back.

22 (Demo)
Hilal Karakaya
We liked the sea of İçmeler very much as our family, and it was very nice that our apartment was close to the sea and everywhere, and we walked to the sea. The interest of the employees in the interior of the apartment was extraordinary. We have never been to the pool but it was always clean and sparkling. In addition, the interest of Ömer Bey and Hüseyin Bey was really enough to come back to this apart. We would like to thank Ömer Bey and Hüseyin Bey as a family for this interest and relevance. See you again when our road comes to Marmaris ..
Senol U
Staff very friendly and helpful. The rooms are very spacious. It is very close to the sea. You can get much better service than 5 star hotels. We stayed for the first time and we were very pleased with the service we received. There are also grocery stores nearby. So you can shop comfortably. You can also walk to very nice restaurants along the beach..
22 (Demo)
Hilal Karakaya
İçmelerin denizini ailecek çok beğendik, apartımızın da denize ve her yere yakın olması denize yürüyerek gidip gelmemiz çok güzeldi. Apartın içi de çalışanların ilgi alakası olağanüstüydü. Havuza hiç girmedik ama her zaman tertemiz ve pırıl pırıldı. Ayrıca Ömer Bey ve Hüseyin Bey’in ilgi alakası gerçekten tekrardan bu aparta gelmeyi sağlayacak derecedeydi. Bu ilgi ve alakasından dolayı Ömer Bey ve Hüseyin Bey’e ailecek teşekkür ediyoruz. Yolumuz Marmaris’e düştüğünde tekrardan görüşmek üzere..
23 (Demo)
Senol U
Creative Heads Inc.
Personeli çok samimi ve yardımsever. Odalar gayet ferah. Denize çok yakın. 5 yıldızlı otellerden çok daha iyi hizmet alabilirsiniz. İlk defa kaldık ve çok memnun kaldık aldığımız hizmetten. Yakınlarda marketler de mevcut. Boylece rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz. Ayrıca sahil boyunca çok güzel restoranlara yürüyerek ulaşabilirsiniz.